Nasza firma jest producentem szerokiej gamy wyposażenia aren sportowych. Oferujemy wyposażenie zarówno do obiektów zamkniętych, zadaszonych, jak i otwartych.

Szczególnie polecanym przez nas i bardzo użytecznym elementem wyposażenia boisk na świeżym powietrzu, tzw. orlików, są piłkochwyty. Co to takiego, można zapytać. Najprościej rzecz ujmując jest to rodzaj siatki, której zadaniem jest zatrzymać piłkę opuszczającą boisko. Najczęściej stawia się je na krańcach boisk, za bramkami, ale można nimi otoczyć całe boisko, a nawet przykryć od góry, jeśli jest to konieczne.
Obecnie piłkochwyty montuje się prawie przy każdym nowo powstającym obiekcie, ale ich zamontowanie możliwe jest również przy istniejących arenach. W zasadzie nie ma przypadku, żeby zamontowanie piłkochwytów nie było możliwe. Oferujemy nie tylko sam produkt, ale również stelaże do ich montażu. Kształt, rozmiar i sposób zamocowania można dostosować do każdego miejsca. Polecamy je właścicielom obiektów, gdyż znacznie zwiększają standard i funkcjonalność obiektu.