Loty Warszawa Barcelona i Tanie loty do Barcelony

Pomysł na weekend – Barcelona

Barcelona to stolica Katalonii i drugie co do wielkości miasto Hiszpanii. Leży nad Morzem Śródziemnym, w południowo-zachodniej części kraju. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

To miasto o przebogatej i niezwykle barwnej historii sięgającej już starożytności. Pełne jest zabytków oraz urokliwych miejsc do spacerów. Fanów sztuki na pewno zainteresują wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO dzieła architektoniczne Antonio Gaudiego czy też pełne malarstwa i rzeźb galerie. Gdy nacieszymy oczy i duszę warto zadbać również o ciało. W restauracjach można zjeść potrawy lokalnej kuchni, a po zmroku pobawić się w licznych pubach i dyskotekach. Gdy zaś zapragniemy odrobiny relaksu czeka na nas ponad 4 kilometry plaż uważanych za jedne z najlepszych plaż miejskich na świecie.

Loty Warszawa Barcelona odbywają się kilka razy dziennie, zarówno z lotniska na Okręciu jak i z Modlina. Podróż trwa nieco ponad trzy godziny – to krócej niż przejazd pociągiem do Wrocławia. Jest również taniej. Tanie loty do Barcelony można znaleźć już za kilkadziesiąt złotych od osoby, podczas gdy standardowa cena przejazdu Pendolino do Wrocławia to aż 150 zł.