modra oraz uroda (6)Był jednym z najpopularniejszych seriali minionej dekady. Opowiadał o sześciorgu przyjaciół, którzy czas wolny najchętniej spędzali w piwnicy jednego z nich, Erica, granego przez Tophera Grace’a (który jest z jednym z kilkorga aktorów, których „odkryła” ta produkcja.

Akcja ma miejsce w latach 70., co jest świetną okazją do tego, aby pokazać, jak wyglądała wtedy moda. Dla każdego fana tego obrazu, oglądanie go to wielka przyjemność nie tylko przez całkiem wciągającą i zabawnie poprowadzoną fabułę, ale też dzięki kostiumom noszonym przez bohaterów.
Wiadomo, że najbardziej stylową postacią jest Jackie, postać grana przez Milę Kunis. Dziewczyna Kelso od samego początku była pokazana jako próżna ślicznotka, chętnie podkreślająca swój stan materialny. Trzeba jednak przyznać, że rzeczywiście jej ubrania robią wrażenie.
Oglądanie „Różowych lat 70” to wspaniała podróż sentymentalna dla tych, którzy znają tamte czasy z autopsji, a także świetna przygoda dla tych, którzy z ówczesną dekadą nie mają nic wspólnego. Dla każdego fana mody (i nie tylko!) obejrzenie tego serialu będzie niezwykłą gratką.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.