Bielizna damska (8)Te kobiety, które nie zostały zbyt hojnie obdarowane przez matkę naturę, zazwyczaj uskarżają się na jeden problem – problem małych piersi. Chcą je oczywiście jakoś powiększyć, ale nie każda z nich od razu decyduje się na specjalną operację. Na szczęście można optycznie zwiększyć rozmiar nawet najmniejszego biustu. Wystarczy zastosować powiększający stanik.

Tworzona w dzisiejszych czasach Bielizna damska potrafi skutecznie zmienić każdą proporcję figury. Może ona nawet zwiększyć biust o dwa rozmiary, jeśli tylko będzie zawierać push-up. Do takich staników wkładane są miękkie gąbeczki, które po założeniu biustonosza znajdują się przed piersiami. Nie są za bardzo odczuwalne i szybko można się do nich przyzwyczaić, szczególnie gdy widzi się, jak wspaniałe dają one rezultaty.

Małe piersi to naprawdę mały problem, skoro błyskawicznie da się je powiększyć. Wystarczy zastosować popularne biustonosze z push-upem. Dla innych nie są one widoczne, zatem nosząca je kobieta jest w stanie skutecznie oszukać wszystkich wokół.