Opis łowiska

Łowisko Specjalne (duży staw)
Wędkarstwo karpiowe to nowoczesna, propagowana w całej europie forma wypoczynku nad wodą. Karpiarze to ludzie łowiący duże karpie, czerpiący przyjemność z zasiadki, obserwacji brań, holu jak największego okazu, ale przede wszystkim z wypuszczenia ryby z powrotem do wody (zasada no kill).
Idąc naprzeciw wymaganiom nowoczesnego wędkarstwa stworzyliśmy łowisko przystosowane do tego rodzaju wypoczynku. Nasz zbiornik to sześciohektarowe wyrobisko po żwirowe o zróżnicowanym dnie i dostępną dla wędkarzy linią brzegową.
W kwietniu 2013 łowisko zostało reaktywowane i odświeżone. Zostało zarybione dużymi okazami karpia o wadze przekraczającej 18 kg. Nowy regulamin reguluje wszelkie zasady przebywania na łowisku.

Opis domków:
- domek duży na stanowisku nr 13 i 14: domki posiadają dwa łóżka pojedyncze i jedną wersalkę, WC, prysznic, TV, ogrzewanie, aneks kuchenny z wyposażeniem, stół i krzesła.
- domek duży na stanowisku nr 2: domek posiada dwa łóżka pojedyncze i dwie wersalki, WC, prysznic, TV, ogrzewanie, aneks kuchenny z wyposażeniem, stół i krzesła.
- domek mały na stanowisku nr 3: domek posiada podwójne łóżko na poddaszu i wersalkę, WC, prysznic, TV, ogrzewanie, aneks kuchenny z wyposażeniem.

Rekord łowiska: 23kg, karp Leon

Ilość stanowisk: 12

Cena za dobę: 50zł dwie wędki, dopłata 10zł do trzeciej wędki, stanowiska 11 i 12 - 40zł

Telefon: 33 841-20-50, 600-281-211

Adres gospodarza: Franciszek Fryc, 34-116 Spytkowice, ul. Zamkowa 3

Adres email: biuro@karpik.pl

Używanie środków pływających: Nie ale wywozówka tak

Baits.pl