Opis łowiska

Gospodarstwo agroturystyczne "Swoboda" w Hawłowicach w zespole dworsko-parkowym Hawłowic Dolnych położone jest w pięknej pagórkowatej okolicy Pogórza Strzyżowsko-Dynowskiego, słynącej z malowniczych pejzaży, czystego środowiska i mało znanych , wysokiej klasy zabytków. W pięknym klasycystycznym dworze znajduje się sala konferencyjno-jadalna z zadaszonym tarasem tanecznym na 200 osób.

Oddalenie od środków przemysłowych daje unikalną możliwość ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku i wyciszenia w gościnnych hawłowickich progach. Dla spragnionych towarzyskich atrakcji gospodarstwo oferuje parkiet taneczny na tarasie z romantycznym widokiem na park. Posiłki przygotowywane są na miejscu z produktów lokalnych , zaspokoją każdy apetyt. Zmęczeni po dniu pełnym wrażeń goście "Swobody" mogą zażyć odpoczynku nad brzegami stawów, podziwiając grę świateł zachodzącego słońca odbijającego się w wodzie.

Wysoki standard i oryginalna architektura sprawiają, że mieszka się tu wygodnie, a spędzony czas na zawsze pozostaje w pamięci. Pogodne i przestronne pokoje umożliwiają dobry wypoczynek, a położona nieopodal stadnina koni pozwala na aktywne spędzenie wolnych chwil. Gospodarstwo Agroturystyczne „SWOBODA” oferuje 21miejsc noclegowych w 8pokojach o wysokim standardzie. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych łóżek tzw. Dostawek.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 2,3 oraz 4 osobowe pokoje. Każdy z nich wyposażony został w:

łazienkę
klimatyzację
telewizję
telefon
bezprzewodowy dostęp do Internetu
Doba hotelowa trwa do godziny 12.00.

Rekord łowiska: 26 kg

Ilość stanowisk: 10

Cena za dobę: Duży staw ( karpiowy) - 20 zł od wędki za dobę łowienia lub 2 zł za godzinę od wędki

Telefon: 534 888 635

Adres gospodarza: Swoboda Gospodarstwo agroturystyczne, 37-560 Hawłowice 121

Adres email: csk1985@o2.pl

Używanie środków pływających: Tak

Baits.pl