Opis łowiska

Łowisko Extra Carp w Niwce jest to była żwirownia która ma ok 9 lat. Stosunkowa młoda woda, w której jest na chwilę obecną bardzo dużo gatunków ryb, a przeważającą populacją jest karp.

Na łowisku zostało przygotowanych dla wędkarzy dziesięć [Niwka] oraz dziewiętnaście [Radymno] dwuosobowych stanowisk, co jest znaczącym komfortem łowienia na tych niemałych zbiornikach.

Dno jest zróżnicowane i czyste ale miejscami porośnięte roślinnością i pokryte mułem [około 10cm]. Zdarzają się miejsca, w których są powalone drzewa i pozostałe po nich korzenie. Średnia głębokość to ok 9m, ale można też znaleźć miejsca w których sięga 14m.

Na łowisku znajduje się parking oraz toalety. W chwili obecnej można łowić na trzy wędki. Stanowiska są rozmieszczone na jednej lini brzegowej i tym samym dla jednego stanowiska przypada ponad hektar wody.

Doba na łowisku trwa od godz 12.00 do 12.00 następnego dnia, jednak istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu na stanowisko lub późniejszego opuszczenia po uzgodnieniu z właścicielem, lecz tylko w przypadku, gdy na dane stanowisko nie ma kolejnej rezerwacji w tym terminie. Łowisko czynne od 1 kwietnia do 31 października. Wcześniejsze lub późniejsze terminy karpiowania jedynie po uzgodnieniu telefonicznym z właścicielem. Poza wyznaczonymi terminami obowiązuje całkowity zakaz wstępu na łowisko bez wiedzy właściciela. Przy rezerwacji stanowisk obowiązuje przedpłata w wysokości 100% wcześniej uzgodnionej telefonicznie kwoty nie później jednak niż 10 dni przed planowanym pobytem. W razie wypadków losowych i braku możliwości przyjazdu na łowisko zwroty zaliczki będą rozpatrywane indywidualnie.

Rekord łowiska: Karp 17,8kg Amur 31,5kg

Ilość stanowisk: 10 - Niwka / 19 - Radymno

Cena za dobę: Zbiornik Radymno - 60 zł za 3 wędki na dobę / Zbiornik Niwka - 50 zł za 3 wędki na dobę

Telefon: 793 026 620

Adres gospodarza: 33-130 Niwka

Adres email: kontakt@extra-carp.pl

Używanie środków pływających: Tak

Cena za łódź: we własnym zakresie

Baits.pl