Zageszczanie wlosow Poznan (2)Zauważyłeś/aś u siebie problem rzednących włosów, a przez to twoja fryzura nie układa się tak jak kiedyś? Czy odczuwasz dyskomfort związany ze złym stanem twoich włosów?
„Zagęszczanie włosów Poznań” rozwiąże ten problem już nawet podczas jednej wizyty. Wykorzystanie najnowszej Technologii, oraz rewolucyjnych zabiegów pozwala na widoczne zagęszczenie włosów w zadziwiająco szybkim tempie. W zależności od twoich potrzeb, mogą zostać wykonane następujące zabiegi:
-Technologia laserowa Capillus, została stworzona, aby pobudzać mieszki włosowe do naturalnego wzrostu. Wystarczy założyć ją na 30 minut co drugi dzień, aby móc cieszyć się zdrowymi i pięknymi włosami.
-Mezoterapia Polega na ostrzykiwaniu głowy specjalnymi koktajlami witaminowymi, pobudzających mieszki włosowe, do wzrostu silnego i gęstego włosia.
Zabiegi te gwarantują polepszenie jakości twoich włosów, niwelują rzednięcie, oraz pozwalają nam cieszyć się upragnioną fryzurą, pomijając efekty starzenia się czy wypadaniem włosów związanych z ludzką gospodarką hormonalną.