Komu się nie marzy wycieczka do Japonii, do kraju kwitnącej wiśni? No właśnie. Co zatem warto zobaczyć w Japonii?

1. Miasto Beppu. Słynie ono z gorących źródeł i gejzerów. Właśnie przez te gorące źródła Beppu jest nazywane piekielnym miastem.
2. Miasto Nagasaki. To drugie miejsce, gdzie zrzucono bombę atomową, dziś można zwiedzić tam muzeum bomby atomowej oraz zobaczyć miejsce, gdzie spadła. To miasto to także pierwszy ośrodek chrześcijaństwa w Japonii, to stąd ta religia rozprzestrzeniała się na cały ten kraj.
3. Wulkan Sakurajima. Znajduje się on na południu kraju. Można go podziwiać z Kagoshimy, wówczas ujrzymy go nad panoramą miasta W czasie wycieczki do Japonii, nie można go przegapić.
4. Zamek w Kumamoto. Dla odwiedzających Japonię obiekt nie do przeoczenia. Wspaniała obronna budowla utrzymana w japońskim stylu.
5. Miasteczko Kurashiki. To malownicze, urocze miejsce, które jest położone nad malowniczym kanałem. Znajdziemy tu różnego rodzaju sklepiki i muzea.
To tylko niektóre z mnóstwa atrakcji, które czekają na nas w kraju kwitnącej wiśni. Tylko wycieczka do Japonii, może sprawić, że je zobaczymy.