Regenerum do rzęs (4)Posiadanie pięknych i długich rzęs, dzięki którym spojrzenie wydaje się być tajemnicze i pełne magii jest marzeniem wielu kobiet. Na szczęście dzisiaj, dzięki prężnemu rozwojowi technologii kosmetycznych to marzenie może w każdej chwili się spełnić. W jaki sposób?

Na rynku istnieje dzisiaj niezwykle skuteczny preparat regenerujący, wzmacniający oraz wydłużający rzęsy. Jest to Regenerum do rzęs- serum stworzone specjalnie dla rzęs. Dzięki niemu nasze rzęsy szybko staną się piękne.

Preparat ten składa się z dwóch części. Jedna przeznaczona jest do aplikacji wzdłuż linii rzęs. Zawiera ona lipooligoproteiny stymulujące rozwój cebulkę włosów oraz wyciąg ze świetlika, który działa kojąco i łagodząco na skórę powiek. Z kolei druga część zawiera matrykinę z prowitaminą B5. Tą część nakładamy równomiernie na całą długość włosa. Serum należy na początku nakładać codziennie wieczorem po dokładnym umyciu twarzy, następnie zaś, po uzyskaniu oczekiwanego efektu, 1-2 razy na tydzień.

Nie czekaj zatem i już dziś zadbaj o swoje rzęsy!