Takie przysłowie czy mądrość ludowa towarzyszą nam od zawsze. Mądrzy ludzie mówią, że podróże kształcą, więc nie mamy wyjścia – podróżujmy, zwiedzajmy, przemieszczajmy się. Przecież to najfajniejszy sposób zdobywania wiedzy. A i przyjemności przy tym jest tyle, że aż miło.

Podróże to przyjemność, turystyka to biznes. A biznes przynosi dochody, tym którzy go prowadzą, ale i tym, którzy z niego korzystają. Bo przecież człowiek, który nigdzie nie jeździ, nie poznaje nowych miejsc jest uboższy o takie przeżycia. Więc czerpmy pełnymi garściami z podróżowania.

Szukajmy nowych miejsc, zaglądajmy do innych kuchni. Narody mają ciekawą kulturę – poprzez podróże możemy ją poznać mile i sympatycznie.
Egzotyczne dania, na które przepisy przywieziemy z sobą zaskoczą niejednego gościa. Przyprawy kupione na bazarze w jakimś egzotycznym kraju będą z nami potem długo. Turystyka to możliwość bycia tu i tam. To przygoda, zwiedzanie, ale i błogi spokój. Formę wypoczynku i rodzaj podróży wybieramy na szczęście sami.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.