oliwka-dla-dzieci-johnson-4Do nawilżania, ale nie tylko ciała

Nie wiesz co zrobić ze skrzypiącymi zawiasami w drzwiach czy w szafkach? Jest na to bardzo prosty sposób, a produkt, który ci w tym pomoże na pewno masz pod ręką.
Jest to właśnie jedno z nietypowych użyć takiego produktu jak oliwka dla dzieci Johnson, którą przecież wszyscy doskonale znają. Skrzypiące zawiasy mogą być naprawdę męczące i nie dawać spokoju. Można oczywiście użyć też specjalnie przeznaczonych do tego smarów, ale później trzeba wdychać nieprzyjemny, często dosyć ostry, zapach. Natomiast jeżeli zastosujemy na ten problem oliwkę to w kwestii zapachu będziemy mieli tylko same przyjemności. Przy okazji zawiasy będą się  ładnie błyszczały i nie będzie na nich żadnych smug. Oliwka dla dzieci Johnson przyda się również do nabłyszczania na przykład metalowego zlewu w kuchni. Według wielu osób nie ma nic lepszego, na tego typu niedoskonałości.
Śmiało można powiedzieć, że oliwka jest wielofunkcyjna, zwłaszcza, że wciąż dowiadujemy się o jej kolejnych zastosowaniach. Warto więc sięgać po nią w różnych sytuacjach.