Wakacje w Karkonoszach

Pozycją obowiązkową na wakacjach w Karkonoszach jest Śnieżka. A jak Śnieżka to i Karpacz! Uważany za najpiękniejsze Karkonoskie miasto, położony dosłownie u stóp góry Śnieżka, oferuje kilkadziesiąt kilometrów szlaków turystycznych, ścieżki spacerowe a w zimie znakomite warunki dla uprawiania narciarstwa zjazdowego, oraz biegowego.
Bez problemu znajdziemy noclegi Karpacz w bogatej ofercie blisko 15 tysięcy miejsc noclegowych. Zaczynając na luksusowych hotelach, a kończąc na prywatnych kwaterach na mniejszą kieszeń.
W Karpaczu każdy znajdzie coś dla siebie! Dla kochających wysiłek i sport mnóstwo wcześniej wymienionych już szlaków, a dla tych kochających spokój, relaks i zabawę – Spa, muzea, wystawy, kręgielni, restauracje i stylowe kawiarnie. A dla żądnych muzycznych wrażeń znajdą się również dyskoteki!
Noclegi karpacz to bardzo przystępna oferta dla każdej grupy wiekowej.
Nie zapominamy również o najmłodszych! Western City to atrakcja dla najmłodszych. Nasi milusińscy na własnej skórze poczują dziki zachód, w wielu konkurencjach organizowanych na terenie obiektu. Strzelanie z łuku, śliski pal to tylko początek przygód. Jazda konno przeniesie nas wstecz i pozwoli poczuć się jak szeryf. Złoto jest piękne, kochają je kobiety, a mężczyźni chętnie przygarnęliby sztabkę czy dwie. W Gold City nauczysz się płukać złoto starą traperską metodą!
Karpacz jest tętniącym życiem miastem, pełnym ludzi gotowych ugościć każdego turystę i sprawić, by jego pobyt pozostał niezapomniany na zawsze.