Nam ubiór niedbały nie przystoi

Jak powinien ubrać się na Wasz fotograf ślubny ?? Czy fotograf podczas uroczystości powinien wyglądać jak „chłopak z ulicy”, czy powinien wtopić się w tłum gości ?? jaki powinien się ubrać fotograf wykonując zdjęcia ślubne ??

Jak wszyscy dobrze wiemy dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni dla dwojga ludzi, którzy postanowili spędzić ze sobą „resztę” życia. Do uroczystości ślubnych zazwyczaj młodzi, rodzice, świadkowie jak i goście weselni przygotowują się wiele dni. Dbają o to aby wyglądać w tym dniu odświętnie. Bywają niestety cacy fotografowie którzy cały pieczołowicie przygotowany nastrój potrafią popsuć swoim niechlujnym i nie pasującym do otoczenia ubiorem. Wyobraźmy sobie uroczystość błogosławieństwa w domu panny młodej, ona w swojej pięknej sukni ślubnej, panie w pięknych kreacjach oraz mężczyźni w dobrze skrojonych garniturach, chwile wzruszeń i fotograf przemykający w za krótkim sweterku lub pogniecionej koszuli flanelowej psujący urok tej chwili. Pamiętajcie aby podczas rozmów z fotografem ślubnym gdy ustalacie szczegóły wykonania Waszych zdjęć ślubnych zapytać fotografa jak będzie ubrany -> Nam fotografom ślubnym ubiór niedbały nie przystoi.

Fotografia ślubna to wspaniała pamiątka do której z pewnością będziecie wracając wielokrotnie niech Wasz fotograf nie będzie osobą która będzie psuła estetykę tego wspaniałego dnia.