Najlepsze serum do rzes (7)Możemy zwrócić na siebie uwagę na różne sposoby. Przyciągniemy wzrok innych niecodziennym ubiorem, krzykliwym kolorem lakieru do paznokci czy doskonałą, sportową, sylwetką.
Ale każdy rozmówca patrzy nam przede wszystkim w oczy. Z tego choćby powodu warto zadbać o jak najlepsze serum do rzęs. To oczy są zwierciadłem naszej duszy, to na nich skupia się najbardziej osoba, która prowadzi z nami dialog.

Czasem warto ubrać się skromniej, a nie wystrzałowo, by koniecznie przykuć czyjąś uwagę. Lepiej podkreślić drobniejsze, ale jednak najważniejsze detale naszej osobowości. Właśnie dlatego mniej znaczy więcej – lepiej podkreślić oczy, niż całą sylwetkę jakimś skąpym ubiorem.
A co najbardziej zdobi oczy? Wcale nie mocny makijaż, czy popularne od kilku lat smoky eye, które czasem jest aż wulgarne. To właśnie długie i zadbane rzęsy sprawią, że nasz rozmówca nie będzie mógł oderwać od nas wzroku. Pięknie przygotowane oczy dodadzą nam odwagi i pewności siebie. Dzięki temu rozmowa pójdzie po naszej myśli.