Jak często zdarzyło Ci się, że miałeś ochotę wydać pieniądze na solidny posiłek w eleganckim miejscu, a w rzeczywistości skończyło się na zmarnotrawieniu kasy na pospolity obiad niczym ze stołówki?

Błąd po Twojej stronie

Nie chcemy oczywiście generalizować, ale częstokroć to główny zainteresowany, czyli klient, jest sam sobie winny. Idzie byle gdzie, nie sprawdza tego miejsca wcześniej, nie zbiera o nim żadnych opinii, nie szuka informacji na temat wybranego obiektu w sieci, a zatem podejmuje ryzyko, które może skończyć się różnie – albo zadowoleniem i strzałem w dziesiątkę w postaci smacznego przekąszenia co nieco, albo wręcz odwrotnie – kompletną klapą.

Jak się ubezpieczyć?

Nie iść w ciemno – to pierwsza i zasadnicza wskazówka. Po co masz Internet, jeżeli nie korzystasz do niego w celach typowo praktycznych? Przecież przez sieć, w zaledwie kilka minut, jesteś w stanie zrobić gruntowny research jadłodajni. Wpisujesz przykładowo restauracja stare miasto Lublin i już wiesz, z jakich ofert i których obiektów restauracyjnych możesz skorzystać.