Gdzie złowić największe pstrągi

Łowisko Piaseczno to wymarzone wręcz miejsce dla poszukiwaczy dużych okazów ryb. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest regularne zarybianie łowiska. Obecnie można złowić tam kilka rodzajów pstrągów, z których niektóre osiągają wagę nawet kilku kilogramów. To nie lada gratka dla wędkarzy! Oprócz pstrągów złowić można oczywiście również inne rodzaje ryb, takich jak szczupaki, trocie, okonie, sieje czy palie.
Łowisko Piaseczno oferuje również noclegi w sąsiadującym Pensjonacie Neptun, aby dłużej można było cieszyć się połowem. Jest on przyjazdy dzieciom, więc mile widziane są całe rodziny. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa daje ogrodzenie pensjonatu. Dzieci zabrać można do ogrodu botanicznego, który rozpościera się na ogromnych terenie wokół łowiska. Może do być miejsce zobaczenia niespotykanych roślin czy unikatowych rzeźb z czerwonego marmuru.
W zatoce jeziora Piaseczno jest wydzielone również miejsce dla karpiarzy. Jest to bardzo spokojne miejsce, oddzielone przesmykiem od reszty jeziora. Dodatkowo jest otoczone lasem, a więc daje uczucie prywatności.Największe sztuki ważą nawet 22 kg.
Każdy wędkarz znajdzie więc coś dla siebie. Odpoczynek w ciszy i samotności przy tafli ciemnozielonego jeziora to prawdziwie bliski kontakt z naturą. Satysfakcja ze złowienia sporych rozmiarów okazu z pewnością również jest warta wyboru Łowiska Piaseczno na destynację swojego kolejnego urlopu. Nie zabraknie też miejsca na zabranie ze sobą rodziny i spędzenie kilku spokojnych dni w otoczeniu pięknej polskiej przyrody.