Londyn to ogromna, tętniąca życiem metropolia. Kojarzony z piętrowymi autobusami, Big Benem i rodziną królewską Londyn jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast na świecie. Niezależnie od pory roku, można tam spotkać tysiące turystów, a samo miasto chyba nigdy nie zasypia.
W dobie tanich lotów, bilety do stolicy Wielkiej Brytanii można kupić za przysłowiowe grosze. Już za kilkadziesiąt złotych znajdziemy loty do Londynu z wielu polskich miast. Do wyboru są zarówno tzw. jednodniówki, jak i kilkudniowe wyjazdy. Przy odrobinie szczęścia każdy może podziwiać panoramę miasta z London Eye, czy zachwycić się architektonicznymi detalami podczas zwiedzania Opactwa Westminsterskiego. Fani Harry’ego Pottera z pewnością spróbują odnaleźć peron 9 i 3/4 na dworcu King’s Cross, a miłośnicy sztuki chętnie odwiedzą jedno ze słynnych londyńskich muzeów. Nie można zapomnieć o wizycie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud, gdzie można zobaczyć realnie wyglądające figury najbardziej znanych na świecie gwiazd.
W Londynie czeka na nas wiele atrakcji. To miejsce, gdzie nie sposób się nudzić. Każdy, niezależnie od wieku czy stanu portfela, znajdzie sposób na spędzenie niezapomnianego czasu w tym gigantycznym mieście. Podróże kształcą, dlatego polujmy na okazyjne loty do Londynu, by na własnej skórze poczuć niesamowity klimat tego miasta.