Co roku zastanawiam się, jak ciekawie spędzić wakacje i jak najwięcej zobaczyć. Lubię zwiedzać zabytki, ale także leżeć na ciepłych plażach i odkrywać nowe miejsca. Turystyka, nawet na tak niewielką skalę, daje mi mnóstwo radości. Zawsze robię wiele zdjęć i potem w zimowe wieczory chętnie je oglądam, wspominając ciekawe chwile i miejsca.
Wielu moich znajomych również podziela tę pasję. Często już w styczniu siadamy nad mapami i stronami internetowymi, by zaplanować najbliższe wakacje. Czasem się kłócimy, co lubimy odwiedzać różne miejsca, jednak najczęściej dochodzimy do porozumienia – w końcu turystyka daje nam wiele możliwości i dla nas wszystkich jest ona bardzo ważna.
Mogę powiedzieć, że bardzo lubię te nasze wyjazdy. Nawet jeżeli wybieramy się w takie miejsce, które już widziałam albo którego nie planowałam odwiedzać. Jednak przebywanie z moimi przyjaciółmi daje mi wiele radości, a wspólna turystyka i odwiedzanie nowych miejsc jeszcze wzmacnia więzi między nami. Lubimy razem jeździć.