Dla wielu z nas dobry hotel kojarzy się z miejscem w starym dobrym, kolonialnym stylu, gdzie portier wita gości zza drewnianej, pięknie zdobionej recepcji. Daje to poczucie bezpieczeństwa i pewnej ponadczasowej solidności, gwarancję naprawdę komfortowego wypoczynku.
Takie warunki z pewnością spełnia chętnie odwiedzany i cieszący się zaufaniem klientów hotel Toruń, gdzie się znajduje, to miasto z dużymi tradycjami w branży hotelarskiej. Mimo, że powstają w nim ciągle nowe obiekty, to jednak daleko im do luksusu jaki odczuwa gość po przekroczeniu progu najlepszego hotelu w mieście. Komfortowe pokoje z wygodnymi łóżkami, piękne łazienki zachęcające do długiej i relaksującej kąpieli, to wszystko czego potrzebują goście po długim dniu pracy, kiedy po smacznym obiedzie w hotelowej restauracji odbierają klucze w recepcji i kierują korki ku windzie.
Istnieje wiele hoteli, ale na pierwszym miejscu jest zawsze ten hotel Toruń dzięki temu przyciąga coraz więcej turystów z całego świata, zwabionych sławą tego pięknego miasta i wyjątkowego hotelu nie mającego sobie równych.