DZIK DZIKI

Jako DZIK DZIKI projektujemy dla Was ubrania które w subtelny sposób łączą przyjemny codzienny design wraz z motywami pełnymi natury.

Tworząc naszą markę chcemy pokazać, że nie trzeba być fanatykiem i przykuwać się łańcuchami do drzew, aby pokazać, że kocha się przyrodę.

Naszą misja jest zwrócenie uwagi, że dbanie o naszą planetę może być przyjemne, a chroniąc ją możemy być z tego dumni. Właśnie dlatego część zysków z każdej koszulki przekazujemy na rzecz pomocy schroniskom dla zwierząt, a w przyszłości chcemy aktywnie angażować i przygotowywać kolejne akcje edukując i dbając o przyrodę i zwierzęta.

Nasze koszulki przygotowujemy w Polsce z wysokogatunkowej bawełny, która zapewnia trwałość naszych ubrań oraz wygodę ich noszenia. W szczegółach każdego z produktów na stronie znajdziesz szczegółową tabelę rozmiarów dzięki której dobierzesz idealny dla Siebie rozmiar.

Każda nasza koszulka jest przygotowywana jako indywidualne zamówieni i personalizowana dowolnie wybranym imieniem/nickiem lub napisem na metce. Dzięki temu każde zamówienie jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

Poniżej znajdziesz przykładowe imiona/nicki na naszych koszulkach.