Bądź trendy – Torebki

Torebki są nieodłącznym elementem każdej damy, żadna z nas nie wyobraża sobie noszenia portfela lub kluczy w garści. Torebki nie spełniają tylko roli małego poręcznego magazynu lecz są doskonałym dodatkiem do ubrania, butów i biżuterii.

W zaleznosci od chwili, sytuacji nosimy torebki inne na randke , do pracy , a jeszcze inna torebke na wywiad z przyjaciółkami . Jest tak dużo fasonów torebek ze ciezko jest wytypować ta jedna jedyna , wskutek tego garderoby nasze sa wypchane przeroznymi fasonami , torebki wielokolorowe, torebki zamszowe,torebki skorzane,torebki lakierowane itp .

Jest ich tyle ze kazda z nas ma trudność czasem wyliczyc wszystkie posiadane przez siebie torebki . do wnętrza tym sezonie najmodniejsze sa przepiekne blyszczace , torebki lakierowane, kazda modna niewiasta musi mieć owa torebke w swej kolekcji ażeby nie zostac nie widoczna tej jesienni bo kazda z nas uwielbia blyszczec .

Tej jesieni barwami ktore musza zdominowac nasze torebki sa purpurowy , zielen braz także tradycyjna czern . Wskazane jest bawienie sie kolorami by szarosc ktorej za oknem tak bardzo wiele, nie przytloczyla nas oraz także nie wplynela zle na nasze zdrowie . Tak wiec nosmy torebki duze kolorowe oraz także swiecace , tak aby jesien nie dala nam w kosc .